درباره ما

about us

بيشتر از سه دهه از فعاليت شركت فنی و مهندسی طرح و بازرسی در انجام پروژه‌های ساختمانی و عمرانی می‌گذرد كه حاصل آن کسب تجارب ارزشمند در جهت كمک به نقشی تاثيرگذار در انجام پروژه‌های عمرانی كشور بوده است.
در حال حاضر با انجام ده‌ها پروژه با كيفيت در زمان مقرر، رضايت كارفرمايان مختلف را به خود جلب نموده و بر اساس استراتژی تعالی در فرآيندهای مرتبط با ذينفعان، عمليات سازمانی، استقرار استانداردهای مديريت كيفيت، رعايت موازين ايمنی، بهداشت و حفظ محيط زيست، درصدد گسترش فعاليت‌های تخصصی خود در داخل و خـــارج از كشـــور به هـمــت پرســنـل كوشا و توانمـند و با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و تجهیزات خود می‌باشيم.
می‌دانيم كه پيمودن اين مسير، دشوار و مستلزم تلاش و فداكاری زيادی خواهد بود اما با ايمان به آينده‌ای روشن، خود را از هر نظر برای اين حركت مهيا كرده‌ايم و با تمام توان كوشش خواهيم كرد تا اين حركت به سوی هدف، با تاثير پذيری و اطمينان خاطر هر چه بيشتر صورت پذيرد. با توجه به حجم كار باقی‌مانده در سازندگی كشور، اميد است بتوانيم منشاء خدمات موثر و ارزنده‌تری باشيم.

درباره ما
درباره ما

شرکت فنی و مهندسی طرح و بازرسی با برخورداری از ماشین آلات، تجهیزات، نیروی انسانی متخصص و تجربه گرانقدر حاصل از سه دهه فعالیت و تلاش موثر در ارائه خدمات مهندسی با رعایت استانداردهای جهانی و ملی، آمادگی خود را در ارائه خدمات و اجرای پروژه‌های بزرگ در زمینه ابنیه، تاسیسات و تجهیزات ساختمانی اعم از مکانیکی و برقی اعلام می‌دارد.
مشارکت در پیشرفت اقتصادی کشور و انجام پروژه‌های بزرگ عمرانی و ملی، تبدیل شدن به یکی از شرکت‌های برتر عمرانی کشور و صدور خدمات فنی و مهندسی از چشم‌اندازهای شرکت فنی و مهندسی طرح و بازرسی می‌باشد.
خط مشی راهبردی ما طی سالیان اخیر شامل مسئولیت پذیری اجتماعی و تعهد حرفه‌ای، پیشرو بودن، خلاقیت و نوآوری با استفاده از فناوری و روش‌های اجرایی نوین همزمان با تعهد به مسائل ایمنی و زیست محیطی و ارتقاء توانمندی نیروهای انسانی به همراه بهبود مستمر می‌باشد.

درباره ما