Eng
Ar
فا
reputable & pioneer

رویدادها

بیمارستان آیت ا… کاشانی شهرکرد
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و
پروژه آزاد راه تهران ـ شمال
امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
پروژه آزاد راه تهران ـ شمال
متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای

درباره ما

بیشتر از سه دهه فعالیت شرکت فنی و مهندسی طرح و بازرسی در انجام پروژه‌های ساختمانی و عمرانی میگذرد که حاصل آن کسب تجارب ارزشمند در جهت کمک به نقشی تاثیرگذار در انجام پروژه‌های عمرانی کشور بوده است.
در حال حاضر با انحام ده‌ها پروژه با کیفیت در زمان مقرر، رضایت کارفرمایان مختلف را به خود جلب نموده و بر اساس استراتژی تعالی در فرآینهای مرتبط با ذینفعان، عملیات سازمانی، استقرار استانداردهای مدیریت کیفیت، رعایت موازین ایمنی، بهداشت و حفظ محیط زیست، درصدد گسترش فعالیت‌های تخصصی خود در داخل و خارج از کشور به همت پرسنل کوشا و توانمند و با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و تهجهیزات خود می‌باشیم.
می‌دانیم که پیمودن این مسیر، دشوار و مستلزم تلاش و فداکاری زیادی خواهد بود اما با ایمان به آینده‌ای روشن، خود را از هر نظر برای این حرکت مهیا کرده‌ایم و با تمام توان کوشش خواهیم کرد تا این حرکت به سوی هدف، با تاثیر پذیری و اطمینان خاطر هر چه بیشتر صورت پذیرد. با توجه به حجم کار باقی‌مانده در سازندگی کشور، امید است بتوانیم منشاء خدمات موثر و ارزنده‌تری باشیم.

شرکت فنی و مهندسی طرح و بازرسی با برخورداری از ماشین آلات، تجهیزات، نیروی انسانی متخصص و تجربه گرانقدر حاصل از سه دهه فعالیت و تلاش موثر در ارائه خدمات مهندسی با رعایت استانداردهای جهانی و ملی، آمادگی خود را در ارائه خدمات و اجرای پروژه‌های بزرگ در زمیته ابنیه، تاسیسات و تجهیزات ساختمانی اعم از مکانیکی و برقی اعلام می‌دارد.
مشارکت در پیشرفت اقتصادی کشور و انجام پروژه های بزرگ عمرانی و ملی، تبدیل شدن به یکی از شرکت‌های برتر عمرانی کشور و صدور خدمات فنی و مهندسی از چشم‌اندازهای شرکت فنی و مهندسی طرح و بازرسی می‌باشد.
خط مشی راهبردی ما طی سالیان اخیر شامل مسئولیت پذیری اجتماعی و تعهد حرفه‌ای، پیشرو بودن، خلاقیت و نوآوری با استفاده از فناوری و روش‌های اجرایی نوین همزمان با تعهد به مسائل ایمنی و زیست محیطی و ارتقاء توانمندی نیروهای انسانی به همراه بهبود مستمر می‌باشد.

شرکت فنی و مهندسی طرح و بازرسی دارنده گواهینامه‌های:
HSE -MS
CERTIFICATION
ISO45001 - 2018
CERTIFICATION
ISO18001 - 2004
CERTIFICATION
ISO14001 - 2004
CERTIFICATION
ISO9001 : 2018
CERTIFICATION
دارای صلاحیت پایه 1 در انجام امور پیمانکاری در رشاه ساختمان و ابنیه و رشته تاسیسات و تجهیزات و همچنین صلاحیت پایه 2 در رشته نیرو، از سازمان برنامه و بودجه کشور